Контроль ваших проектів
4PS Portals

Колективна робота онлайн

Зазвичай, у реалізації проекту задіяно багато внутрішніх та зовнішніх учасників. Кожен з учасників привносить свій вклад, який необхідно документувати. Часто, це робиться вручну або після тривалого листування.

З початкових стадій проекту, компанії необхідно співпрацювати з багатьма виконавцями, такими як архітектори. постачальники чи субпідрядники. Даний процес має назву «Ланцюгова співпраця». На нашу думку, цей процес є надійною основою успішності проекту. 

 

Таким чином, вся інформація зі сторони вашої компанії чи стороннього виконавця має вноситися у корпоративну ERP систему швидко та надійно. За допомогою використання 4PS Порталів ви одразу створюєте всю інформацію у цифровому вигляді доступною для кожного у будь-який час.

 

 

 

4PS пропонує різні стандарти порталів, що інтегровано взаємодіють з 4PS Construct:

 

4PS Timesheet Portal | Облік робочого часу в тому чи іншому проекті.
4PS Service Portal | Платформа для взаємодії з клієнтами з питань обслуговування.
4PS Subcontractor Portal | Платформа для взаємодії з субпідрядниками. 

4PS Project Portal | Платформа для управління файлами проекту та колективної роботи над проектом. 

 

Завантажуйте брошуру та дізнайтеся як 4PS Portals зможуть допомогти вашій організації.

Співпраця ланцюгу поставок за допомогою Microsoft та 4PS

Якість та ефективність проекту залежить від ефективності співпраці. Для клієнта, в свою чергу, важливо отримати якісний товар за помірну ціну.

Невід'ємною складовою проекта є платформа для обміну інформацією між всіма партнерами. Саме тому, 4PS розробили Project Portal для галузей будівництва, монтажу та громадського будівництва, що є єдиною платформою, де ви завжди зможете:

 

  • Знайти необхідну версію того чи іншого документа;
  • Знайти необхідну інформацію по проекту;
  • Здобути актуальну інформацію щодо прогресу, статусу виконання та відкритих питань по проекту.

Дане рішення базується на надійній технології Microsoft SharePoint. Ви зможете створтити унікальну сторінку для кожного проекту, яка завжди  буде доступна вашим колегам з будь-якої точки в світі. 

Структуризація даних 

В рамках 4PS Construct ви маєте змогу створити індивідуальну сторінку для кожного із своїх проектів. Створення сторінки та надання прав користування здійснюється одним натисканням кнопки. Кожна сторінка проекту розподіляється на підрозділи, кожен з яких має свою бібліотеку документів. 

В залежності від наданих прав, учасник проекту має доступ до одного чи декількох підрозділів. Також ви маєте змогу надавати права для редагування тих чи інших підрозділів. 

Портал проекту від 4PS є стандартним порталом з програмою подальшого розвитку. Ваша компанія здобуває переваги інновацій та запобігає недоліків рішень, створених на замовлення.  

 

Отримати консультацію

Підхід

Консультації та інтеграція рішень
Інтеграція нашого рішення у ваш бізнес вимагає глибокого розуміння бізнес процесів вашої компанії. Консультанти 4PS гарантують швидку, контрольовану та доступну інтеграцію нашого рішення.
Управління проектами
Успіх проекту залежить від керівника. Інтеграція нашого рішення проводиться повністю без втручання в діяльність компанії. Менеджери проектів 4PS слідкують за прогресом та контролюють всі важливі процеси в рамках інтеграції рішення.
Підтримка
Ми прагнемо бездоганної роботи наших продуктів. В разі виникнення запитань чи пропозицій, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Працівники служби підтримки є професіоналами з досконалим знанням всіх рішень 4PS.