Контроль ваших проектів
4PS Mobile

Позбудьтеся від паперових листів обліку

За допомогою мобільного додатка 4PS Mobile, ваші спеціалісти мають можливість працювати де завгодно, у будь-який час. Переваги:

  • Зручна інтеграція з 4PS Construct;
  • Слідкуйте за статусом виконання заявок у реальному часі за допомогою контрольних орієнтирів;
  • Повний контроль заявок на плановий та попереджувальний ремонт, включаючи контрольний список робіт;
  • Навігація за допомогою вашого планшета чи ноутбука;
  • Замовляйте напряму у ваших улюблених постачальників;
  • Автоматичне створення денного листа обліку;
  • Децентралізоване створення заявок, наприклад за межами робочого часу;
  • Ефективний робочий процес, що дозволяє виконувати більше заявок кожного дня;

Тисячі спеціалістів по всьому світу використовують мобільний лист обліку 4PS. Дані вводяться спеціалістом лише один раз, що зменшує кількість помилок та зберігає час. В випадку миттєвого підтвердження замовлення клієнтом, послуги сплачуються швидше, що підвищує ліквідність підприємства.  4PS Mobile було створено для задоволення потреб клієнтів та спеціалістів. 

 

Завантажуйте нашу брошуру та дізнайтеся як 4PS Mobile зможе допомогти вашій організації. 

Потужні інструменти

Надайте вашим виїздним спеціалістам доступ до мобільного додатка 4PS Mobile та забеспечте їх еффективну взаємодію з офісом. 

 

Повідомлення о несправностях 

Звісно, кліент має змогу подати заявку по телефону чи пошті, але значно зручніше зробити це за допомогою 4PS Service Portal чи 4PS Service Reports App. Таким чином, кліент отримає чітке розуміння статусу своєї заяви та орієнтовного часу прибуття спеціаліста. 

 

Правильний вибір 

Для виконання кожного завдання існує свій спеціаліст. Але еще зручніше одразу фокусуватися на знаннях та завантаженості того чи іншого спеціаліста. За допомогою Інструменту Графічного Планування 4PS Graphic Planning Tool, ви маєте змогу одразу бачити кваліфікацію того чи іншого спеціаліста, його місцезнахождення та поточний маршрут. 

Початок

Ваш спеціаліст отримує дані з 4PS Construct на свій телефон чи планшет та одразу розуміє суть завдання. В випадку успішного виконнаня робіт, спеціаліст отримає електроний підпис клієнта, який миттєво відправляється у головний офіс. Після цього, клієнту відправляється рахунок на оплату. 

 

Роботу зроблено

За допомогою 4PS Construct дані вводяться миттєво. Це стосується витраченого часу, матеріалів та іншого. На основі цієї інформації і створюється рахунок на оплату послуг.

 

Отримати консультацію

Підхід

Консультації та інтеграція рішень
Інтеграція нашого рішення у ваш бізнес вимагає глибокого розуміння бізнес процесів вашої компанії. Консультанти 4PS гарантують швидку, контрольовану та доступну інтеграцію нашого рішення.
Управління проектами
Успіх проекту залежить від керівника. Інтеграція нашого рішення проводиться повністю без втручання в діяльність компанії. Менеджери проектів 4PS слідкують за прогресом та контролюють всі важливі процеси в рамках інтеграції рішення.
Підтримка
Ми прагнемо бездоганної роботи наших продуктів. В разі виникнення запитань чи пропозицій, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Працівники служби підтримки є професіоналами з досконалим знанням всіх рішень 4PS.