Контроль ваших проектів
4PS Construct

Контроль процесів вашого бізнесу

Даний підхід є невід’ємним для будь-якої компанії, що надає послуги та працює в проектно-орієнтованому середовищі. Різниця між збитками та прибутками може залежати від несподіваних та часто непомітних факторів. Збалансоване програмне забезпечення для контролю всіх бізнес процесів вашої компанії дасть змогу не тільки збільшити ефективність вашого бізнесу, але й покращити взаємодію з вашими клієнтами та партнерами.  

 

 

У співпраці з Microsoft та їх клієнтами, 4PS розробили ERP систему, що допоможе будь-якому підрозділу вашої компанії. Ця система базується на надійній платформі Microsoft Dynamics NAV, що використовується мільйонами людей по всьому світу, та забезпечує повну підтримку на стадіях підготовки, виконання та подальшого спостереження за проектами вашого бізнесу.  

 

 

Єдиний ввід даних, діджиталізація документообігу, онлайн моніторинг та актуальний статус ваших проектів завдяки стандартизованим та функціональним інструментам від PowerBI. Ось що ми маємо на увазі, коли кажемо «Тримати все під контролем». 

 

 

На нашу думку, програмне забезпечення має бути стандартизованим, адаптивним та зрозумілим для користувача, а також відповідати актуальним вимогам ринку. 4PS розробили стандартизовану ERP систему для будівництва, проектування, монтажу, обслуговування та ремонту, а також оренди обладнання. Більше 600 компаній по всьому світу вже працюють з даною системою та насолоджуються перевагами використання найкращих інструментів галузі.

 

Зацікавилися можливостями для вашого бізнесу? Отримайте безкоштовну брошуру!

 

 

Управління внутрішніми відносинами 

Люди є основою будь-якого проекту. Це стосується як ваших клієнтів, так і спеціалістів, відповідальних за продажі та маркетинг. Саме тому, управління відносинами є дуже важливими. 4PS пропонує CRM систему для будівельної, громадсько-будівельної та монтажної галузі, що є одним цілим з ERP системою від 4PS - 4PS Construct.

 

Лише введіть дані відносин, клієнтів, постачальників та інших задіяних у проекті сторін і вони завжди будуть доступними для використання на будь-якому пристрої, у будь-якому місці.

 

Microsoft Office та Skype також є повністю інтегрованими, що дозволяє зв’язатися з будь-яким з ваших контактів напряму, швидко створювати цінові пропозиції на основі кошторисів та багато іншого. 

 

Будьте зрозумілим

Після того, як контакт було створено, ви маєте змогу редагувати дані шляхом створення сегментів для виконання будь-якої дії, наприклад відправки пошти. Також, ви можете використовувати проби та пробні цінові пропозиції  для створення проектів продаж, швидко додаючи події до ваших контактів. 

 

Загалом, при використанні CRM системи від 4PS ваші дії завжди передбачувані, з чітким розумінням ваших відносин та пробних придбань в будь-який час, в будь-якому місці. 

 

Отримати консультацію

Підхід

Консультації та інтеграція рішень
Інтеграція нашого рішення у ваш бізнес вимагає глибокого розуміння бізнес процесів вашої компанії. Консультанти 4PS гарантують швидку, контрольовану та доступну інтеграцію нашого рішення.
Управління проектами
Успіх проекту залежить від керівника. Інтеграція нашого рішення проводиться повністю без втручання в діяльність компанії. Менеджери проектів 4PS слідкують за прогресом та контролюють всі важливі процеси в рамках інтеграції рішення.
Підтримка
Ми прагнемо бездоганної роботи наших продуктів. В разі виникнення запитань чи пропозицій, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Працівники служби підтримки є професіоналами з досконалим знанням всіх рішень 4PS.