Контроль ваших проектів
4PS Apps

Доступ для кожного

Мобільні платформи стали невід’ємної складовою сучасності.  Завжди і скрізь, ми на зв’язку та маємо доступ до інформації.  Додатки 4PS допоможуть вам завжди бути на зв’язку.

 

Microsoft Dynamics NAV 2016 надає можливість користуватися вашою інформацією з будь-якого мобільного пристрою. Менеджер проекту та менеджер контрактів мають швидкий доступ до своїх даних за допомогою додатка для телефону або планшету.   

 

Ми спеціально розробили додаток для різноманітних підлеглих процесів, що дозволяє нашим клієнтам досягати нового рівня в якості послуг. Наприклад, за допомогою Service Reports App домовласники мають змогу швидко повідомляти о необхідності того чи іншого ремонту чи обслуговування. 

 

Додаток є повністю інтегрованим з іншими рішеннями від 4PS, що забезпечує швидку обробку заявок у системі підрядника. Це просто та ефективно.


Окрім Service Reports App, 4PS розробили Void Management App для контролю обслуговування. Цей додаток є стандартним рішенням від 4PS, яке ви зможете повністю налаштувати відповідно до потреб вашої організації.  

 

Більш детальна інформація про додатки від 4PS знаходиться нижче.  

Цифрова реєстрація обслуговування з замінами

Заміна одиниць при обслуговуванні є періодичним процесом, що зазвичай пов'язаний з великою кількістю документації. 4PS Void Management App (Управління Списанням) замінює собою всі паперові інспекції, дослідження, інвентаризації та автоматично реєструє необхідну інформацію в 4PS Construct. Таким чином, необхідна інформація завжди доступна для вас без необхідності зберігання великих архівів.

 

Функціональність

Внесення вартості одиниці проводиться на місці. Після запуску, додаток 4PS Inspection забезпечує огляд доступних адрес. Після вибору необхідної локації, додаток покаже всі місця, а також вартість одиниць, що були внесені. Далі, ви маєте змогу фокусуватися на тих чи інших місцях або додати нові місця при необхідності.   

 

Окрім огляду місць та вартості одиниць, ви маєте змогу додавати фотографії місця. Це дозволяє вашим колегам на виїзді чи в офісі одразу зрозуміти ситуацію без додаткових пояснень. 

 

Синхронізація з 4PS Construct

Інформація з додатку напряму завантажується у 4PS Construct та зберігається у базі даних додатку. У випадку відсутності інтернет підключення, результати буде автоматично синхронізовано як тільки підключення з’явиться.

 

Переваги для вашої компанії:

  • Всі дані зберігаються у цифровому вигляді;
  • З додатком 4PS Inspection ви завжди отримаєте необхідну інформацію;
  • Простий та зрозумілий у використанні;
  • Додаток Void Management є невід’ємною частиною 4PS Construct. 

 

 

Отримати консультацію

Підхід

Консультації та інтеграція рішень
Інтеграція нашого рішення у ваш бізнес вимагає глибокого розуміння бізнес процесів вашої компанії. Консультанти 4PS гарантують швидку, контрольовану та доступну інтеграцію нашого рішення.
Управління проектами
Успіх проекту залежить від керівника. Інтеграція нашого рішення проводиться повністю без втручання в діяльність компанії. Менеджери проектів 4PS слідкують за прогресом та контролюють всі важливі процеси в рамках інтеграції рішення.
Підтримка
Ми прагнемо бездоганної роботи наших продуктів. В разі виникнення запитань чи пропозицій, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Працівники служби підтримки є професіоналами з досконалим знанням всіх рішень 4PS.