Програмне забезпечення для бізнесу
ERP системи для обслуговування та ремонту
Обслуговування будівель — складний та довготривалий процес, що потребує спеціального програмного забезпечення. 4PS має глибокі знання бізнес процесів галузі. Більш ніж 600 компаній по всьому світу насолоджуються перевагами використання нашого програмного забезпечення від Microsoft та 4PS.
4PS Construct

Контроль процесів вашого бізнесу

Microsoft Dynamics NAV спільно з 4PS Construct являє собою ERP систему для будівельних компаній, підрядників, громадських будівельних компаній, компаній-орендодавців обладнання та обслуговуючих компаній. Наше програмне забезпечення надає можливість вам слідкувати за всіма бізнес процесами у реальному часі та завжди бути на крок попереду.

 

Детальніше

4PS Mobile
Практичний цифровий облік заявок для спеціалістів зі всіма необхідними даними по проекту.

 

Детальніше

4PS Portals
Простий обмін інформацією зі всіма внутрішніми та зовнішніми учасниками проекту.

 

Детальніше

4PS Planning
Інтегроване планування об'ємів для оптимального управління людськими ресурсами.

 

Детальніше

4PS Apps
Залучайте нових клієнтів з мобільними додатками від 4PS

 

Детальніше

 • Aalberts Bouw - Loosdrecht

  "З моменту інтеграції Microsoft Dynamics NAV з 4PS Construct, наша компанія почала досягати успішних результатів набагато швидше. Тепер ми маємо чітке розуміння перспектив нашого розвитку".

 • Kimmenade - Helmond

  "Як компанії, що працює в проектно-орієнтованому середовищі, нам вкрай важливо мати чітке та актуальне розуміння статусу виконання проектів.  За допомогою 4PS, ми маємо можливість швидко та просто дізнатися про статус виконання того чи іншого проетку".

   

 • Batenburg Techniek - Rotterdam

  "Ми змінюємо сферу створення кошторисів та планування, намагаючись запобігти типових помилок. Додатки 4PS допомагають нам кожен день, зберігаючи велику кількість часу та коштів".

Регистрируйтесь на вебинар по #Office365 "Мобильный офис. Пошаговая инструкция для руководителей компании" 14.09.17… https://t.co/b5Fcq1O3Gl
15 октября 2015 года наша компания выступила генеральным партнером Первого профессионального форума аудиторов. https://t.co/NzEhuqWQHI
16 октября мы выступили на конференции AGRO SMART с презентацией Microsoft Dynamics для Агро сектора. https://t.co/4GpXze9og0