Програмне забезпечення для бізнесу
Потужне програмне забезпечення для будівництва
Для кожного з видів будівництва. Незалежно від виду будівництва (житлове чи комерційне), ERP системи від 4PS підтримують всі процеси вашої компанії. Більш ніж 600 компаній досягли максимального контролю своїх проектів за допомогою Microsoft Dynamics NAV сумісно з 4PS Construct.
4PS Construct

Контроль процесів вашого бізнесу

Microsoft Dynamics NAV спільно з 4PS Construct являє собою ERP систему для будівельних компаній, підрядників, громадських будівельних компаній, компаній-орендодавців обладнання та обслуговуючих компаній. Наше програмне забезпечення надає можливість вам слідкувати за всіма бізнес процесами у реальному часі та завжди бути на крок попереду.

 

Детальніше

4PS Mobile
Практичний цифровий облік заявок для спеціалістів зі всіма необхідними даними по проекту.

 

Детальніше

4PS Portals
Простий обмін інформацією зі всіма внутрішніми та зовнішніми учасниками проекту.

 

Детальніше

4PS Planning
Інтегроване планування об'ємів для оптимального управління людськими ресурсами.

 

Детальніше

4PS Apps
Залучайте нових клієнтів з мобільними додатками від 4PS

 

Детальніше

 • Vlasman - Alphen aan den Rijn

  "Надійність та легкодоступність інформації в 4PS Construct допомогли нашому бізнесу під час фінансової кризи. Ми користуємося платформою з 2003 року і ще ні разу не пошкодували про свій вибір. 4PS Construct є надійним та простим у використанні рішенням, що легко інтегрується з іншими продуктами Microsoft".

 • Trebbe - Enschede

  "З Microsoft Dynamics NAV 4PS Construct ми отримали надійний фундамент нашої ERP системи. Завдяки 4PS Construct нам вдається встигати набагато більше".

 • Dura Vermeer Materieelservice - Haaften

  "У партнерстві з Microsoft Dynamics NAV та 4PS ми готові до майбутнього. Наше партнерство є міцним фундаментом для появи нових розробок. 4PS є партнером, що перетворює нові розробки в зручні рішення"

   

   

Регистрируйтесь на вебинар по #Office365 "Мобильный офис. Пошаговая инструкция для руководителей компании" 14.09.17… https://t.co/b5Fcq1O3Gl
15 октября 2015 года наша компания выступила генеральным партнером Первого профессионального форума аудиторов. https://t.co/NzEhuqWQHI
16 октября мы выступили на конференции AGRO SMART с презентацией Microsoft Dynamics для Агро сектора. https://t.co/4GpXze9og0