Поділитися статтею:      Linkedin    Twitter    Facebook    Email


Назад

4PS Construct офіційно сертифікований для використання з Microsoft Dynamics NAV 2016

Компанія 4PS отримала статус "Certified for Microsoft Dynamics" для свого рішення 4PS Construct. Це означає, що 4PS Construct є сертифікованим для Microsoft Dynamics NAV 2016 та відповідає найвищим вимогам від партнерів Microsoft. Рішення 4PS Construct успішно пройшло всі тести і тепер з гордістю несе статус "Certified for Microsoft Dynamics" (CfMD).

 

Детальніше

Єдине рішення для будівництва від 4PS для BAM International

Компанія BAM International, підрозділ Royal BAM Group, уклала угоду по впровадженню Microsoft Dynamics NAV 4PS Construct. BAM International відповідає за виконання проектів Royal BAM Group за межами ЄС. Проекти компанії реалізуються в більш ніж 30 країнах по всьому світу.

 

Детальніше

Повна інтеграція BIM в рішеннях 4PS

Поняття Інформаційна модель будівлі (BIM, Building Information Model) знайомо багатьом, зв’язаним з будівельною галуззю. Використання інформаційної моделі будівлі значно оптимізує процес взаємодії різних сторін на протязі реалізації будівельних проектів. В зв’язку з частим використанням BIM моделей на стадіях реалізації та управління проектами, інтеграція технології BMI в базовий функціонал ERP системи стає все більш важливою.

 

Детальніше