Унікальне партнерство
4PS та Microsoft

Унікальне партнерство

Microsoft та 4PS тісно пов’язані між собою з моменту заснування 4PS в 2000. Компанії мають багато спільного, проте кожна з них унікальна. Ми раді розповісти вам про початок та розвиток цих партнерських відносин.

 

ІТ рішення доступні в різноманітних версіях в залежності від потреб тієї чи іншої компанії. Проте, це не змінює факту відсутності ІТ рішень створених спеціально для проект-орієнтованого бізнесу. Метою створення нашої компанії було вирішення цієї проблеми.

 

Microsoft є відповідальними за технічні інновації, а 4PS, в свою чергу, впроваджує ці інновації у будівельну галузь, зокрема для компаній, що займаються будівництвом, монтажем, орендою обладнання, обслуговуванням та ремонтом. 

 

 

 

В рамках співпраці з 4PS ви маєте суттєві переваги використання найсучасніших розробок в вашій сфері бізнесу. Дані розробки повністю підтримують та контролюють всі бізнес процеси вашої компанії в ролі невід’ємної складової вашого бізнесу.

 

Нагороди
Microsoft визнали 4PS в якості найкращого партнера галузі будівництва та відзначили це наступними нагородами:

  • ISV партнер року 2014 в Західній Європі;
  • Сертифікація Microsoft Dynamics NAV2015;
  • ERP Партнер з золотим статусом;
  • Член внутрішнього кола (Лише 60 партнерів по всьому світу)

 

 

Microsoft Dynamics NAV для будівельної галузі

Microsoft Dynamics NAV (раніше - Navision) є простим та зручним програмним забезпеченням для бізнесу, яке використовується більш ніж в 100.000 компаній у всьому світу. Ці компанії довіряють свою бухгалтерію, фінанси, ланцюг поставок та інші процеси цьому ефективному ERP рішенню.

 

Постійне вдосконалення

4PS взяли Dynamics NAV за основу та розробили повноцінне рішення для компаній в галузі будівництва, громадського будівництва та монтажу. Всі 300 наших клієнтів одержують користь від інноваційних технологій Microsoft та зручного функціоналу 4PS.

 

 

 

Microsoft HoloLens

Співпраця 4PS та Microsoft простягається набагато далі, ніж просто забезпечення спеціалізованого ПО для будівельників та монтажників.  Типовий приклад такої співпраці демонструється в даному відео про BIM (Інформаційна Модель Будівлі). Microsoft розробили Microsoft HoloLens, за допомогою якої архітектори, будівельні компанії та монтажники мають змогу побачити проект майбутньої будівлі з середини.

 

За допомогою цієї сучасної технології є можливість запобігти небажаних недоліків на стадії проектування. Також, це унікальна можливість для клієнтів будівельних та монтажних компаній побачити свій «майбутній дім», що безперечно являє собою додаткову перевагу для вашого бізнесу.  

 

Коли настане той момент, коли буде можливо запобігти збитків за допомогою 3D окулярів, що інтегруються з вашою ERP системою? Для багатьох це фантастика, але в випадку 4PS – це майже реальність.

 

Microsoft

Багато компаній досягають того моменту, коли інструментам, які раніше сприяли розвитку бізнесу, тепер бракує гнучкості та проактивності. Ми радимо вам об’єднати ваш персонал, бізнес процеси та системи в одне ціле задля швидкого росту та гнучкості. Використання Microsoft Dynamics NAV та Office 365 забезпечує наступні переваги для компанії:

 

  • Синхронізуйте вашу пошту, календар та документи з вашими даними, звітами та корпоративним програмним забезпеченням;
  • Зручний перегляд процесів на всіх рівнях виконання;
  • Збільшуйте свою продуктивність завдяки безпечному доступу з будь-якого місця у будь-який час;
  • Єдиний пароль та логін для всіх сервісів;
  • Актуальний статус ваших проектів завжди у полі зору 

 

 

Бажаєте отримати більше інформації про Microsoft та 4PS?